Merhabalar güzel Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin Bursa şehri sakinleri. Bizler siz değerli web sitemiz ziyaretçilerimize Bursa Evden Eve taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Sizlerin de taşınması gereken bir evi varsa apartman olsun, daire olsun, gece kondu olsun ya da sıradan bir müstakil ev olsun hiç fark etmeksizin her türlü bir evden başka bir eve nakliyat işlemini gerçekleştirme çalışması yürütmekteyiz. Senelerdir bu işi sizlere sunmakta olan Bursa Evden Eve Nakliyat firmamız, kuruluşundan bugüne dek sizlere verdiği bu hizmet konusunda asla yarı yolda bırakacak bir iş yapmamıştır. Hala çalışmış olduğum eski müşterilerimiz bulunmaktadır. Bizler onlardan aldığımız olumlu ve pozitif geri dönüşler sayesinden sunduğumu bu hizmeti hep bir adım ileriye taşımaktayız. Sizlerde sapasağlam bir hizmet almak istiyorsanız firmamız olan Bursa Evden Eve Nakliyat’a ev eşyalarınızı gönül ferahlığı ile teslim edebilirsiniz. Bünyemizde çalıştırmış olduğumuz ekip kadromuz sayesinde kesinlikle çözüm odaklı olarak bir iş yürütmekteyiz. Sizlerin bizlere vermiş olduğunuz zaman içerisinde nakliyat işlemlerinizi başlatıp, teslim etmekteyiz.

Bursa Evden Eve Taşıma

Bursa ili içerisinde her hangi bir semtten başka bir semte ya da aynı semt içerisinde var olan bir evi başka bir eve taşıma konusunda yıllarca çalışmakta olan firmamız kadrosunda çalıştırmış olduğu deneyimli ekipleri ve çalışanları sayesinde eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden bu işi üstlenip, yapmaktadır. Diğer evden eve taşıma firmaları gibi kara düzen bir iş yapmayıp, sizlere sunacağımız bu taşıma işi öncesinde gerekli olan tüm sözleşme ya da anlaşma işlemlerini aracı olan sigorta firmamızın desteği ile gerçekleştirmekteyiz. Bursa Evden Eve Taşıma firması olarak, Bursa şehrinde bir parmağın sayısını geçmeyen firmalardan birisiyiz. Evden eve taşıma konusunda sizler ile olan tüm anlaşmalarımız gerçekleştikten sonra firmamız ofisinde bütün ekip arkadaşlarımız ile oturup bütün planlamaları ve aksiyonları sırası ile almaktayız. Taşınması gerekecek olan eviniz bir apartmanda olan daire ise ona göre bir planlama yaparken, şayet müstakil ev ise bu duruma göre aksiyonlar almaktayız. Bizler bu işi yaparken bütün planlamalar tamamlandıktan sonra taşınması gerekecek olan evinize sürekli bakımı ve gerekli onarım işlemleri gerçekleştirilmiş olan taşıma ve nakliye araçlarımızdan bir tanesini göndermekteyiz. Duruma göre şayet ev eşyalarınız çok fazla ise 2 ya da 3 adet taşıma aracını filomuzdan çıkarmaktayız. Taşıma aracımızın yanında da eşyalarınızı nakliye aracımıza yükleyecek olan ve bu konuda gerekli eğitimleri firmamız tarafından verilmiş olan ekibimizi de göndermekteyiz. Nakliye aracımız ya da araçlarımız taşıma işlemi yapılacak evinize ulaştıktan sonra sizlere ulaşım sağlanıp, yükleme işlemi için izin istenilmektedir. Sizlerin onayından sonra ise eşyalarınızın mobilyamı, elektronik eşyamı ya da tablo tarzı daha hassas eşyalar mı gibi hassasiyet derecesine göre gerekli olan ambalajlanma ve paketlenme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Ardından ise eşyalarınızı yeni evinize taşıyacak olan nakliyat aracımıza en hassas bir şekilde yüklenilmektedir.

Bursa Evden Eve Taşımacılık

Firma olarak bizler yükleme işlemlerinizi aracımıza yükledikten sonra her an size haber vermekteyiz ve sizden onay almadan asla bir işlem yapmamaktayız. Eski evinizde ki eşyalar taşıma aracımıza bindirildikten sonra yine size ulaşım sağlayıp, onayınız alındıktan sonra yeni evinize götürülme süreci başlatılmaktadır. Bursa Evden Eve Nakliyat firması olarak bizler, sizlerin yeni evine eşyalarınız ulaştıktan sonra da eşyalarınızın yeni evinize indirilmesi içinde ekibimizde indirme konusunda da deneyimli ve profesyonel olan kadroyu görevlendirmekteyiz. Sizlerde evden eve taşımacılık konusu üzerine güzel bir iş çıkaran firma ile çalışmak istiyorsanız Bursa Evden Eve Taşımacılık firmamıza 7/24 telefon ile ulaşıp, müşteri temsilcimizden bütün detayları alabilirsiniz.

Kategoriler: Uncategorized

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir