Selamlar olsun siz kıymetli Bursa sakinlerine. Bizler Bursa Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri olarak siz değerli olmakta olan Bursali hemşerilerimize Bursa içi herhangi bir ilçeden başka bir ilçeye doğru eski ev ve yeni ev arası taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz bu hizmet konusunda asla ilk gün ki hassasiyetimizi firma olarak kaybetmedik. Bizlerin tek amacı para ya da maddi amaç değildir. Gerçi asıl amacımızda firma olarak bu değildir. Bizlerin asıl ve tek amacı sizlerin bu iş sonucunda Bursa  Evden Eve Taşımacılık firmamızdan memnun kalmanız ve gülerek bu işten ayrılmanızdır. Bu sebepten dolayı da diğer firmalar gibi işini öyle yarıda bırakacak olan bir firma değiliz. Firmamızı eski müşterilerimiz ile konuşarak da çok iyi tanıyabilirsiniz. Çünkü eski çalıştığımız müşterilerimiz bizden mutlu olarak ayrıldılar. Asla onlara karşı hizmetimiz konusunda en ufak bir eksiklik göstermedik ve siz yeni müşterimiz olmayı düşünen kişilere de onlara karşı sunduğumuz hizmetin aynısını sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Bursa Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Sunmuş olduğumuz bu hizmet dolayısı ile kesinlikle sizlerin bizlerden almış olduğu bu hizmet için mutluluk duymadan beş kuruş para talep etmemekteyiz. Bursa Evden Eve Nakliyat Hizmetleri olarak senelerdir bu nakliyat ve taşıma hizmeti için saçlarını ağırtan çalışanlarımız ile sizlere tam teşkilatlı bir hizmet vermekteyiz. Bizlerden alacağınız bu hizmet hususunda sizlerin hiçbir onayı olmadan kesinlikle en ufak bir eşya taşıyıp, yükleme işlemi ya da yüklemiş olduğumuz eşyalarınızın yeni evinize ulaştığınızda indirme işlemini yapmamaktayız. Yükleme işlemi için özel olarak görevlendirilmiş ekip çalışanlarımız ve bütün bakım ve onarım işlemleri tamamlanmış olan nakliyat aracımız sizin evinizin önüne geldikten sonra, sizden gelen ” evet, evimde ki eşyaları araca yükleyebilirsiniz! ” onayınızdan sonra nakliyat aracımıza yükleme işlemi başlatılmaktadır. Yükleme işlemi için gerekli olan bütün planlamalar zaten iş öncesi sizin evinize ekiplerimiz gelip bütün eşyalarınızı tek tek kontrol edilip, not alınarak daha sonrasında aksiyonları alınmaktadır. Şayet eski evinizi taşıyacağınız ev bir apartmanın üst dairesinde ise bu duruma göre de asansör tarzında taşıyıcı teknolojiye sahip olan cihazlarımız ile gerekli olan tüm planlamaları almaktayız. Taşıtmayı düşündüğünüz eski evinizde kırılacak eşyalar ya da sizin önem verdiğiniz özel eşyalarınız var ise bu tarz eşyalarınıza da ayrı bir özen gösterilip, paketlenme yapıldığı gibi bunun yanı sırada bu tip eşyalarınız içinde ayrı bir nakliyat aracı çıkarılmaktadır.

Bursa Evden Eve Taşıma

Senelerdir bu sektörde sayılı firmalardan olan Bursa Evden Eve Taşıma firması olarak bizler, diğer internet ve sanal ortamda birden fazla vaadi bulunmakta olan evden eve taşıma firmaları gibi tabiri yerinde olur ise işimizi öyle fiyasko hesabı yapmamaktayız. Kesinlikle yapacağımız bu işlem için tüm sözleşmeler olsun ya da anlaşmalar olsun bu hususta aracı sigorta firmamız yahut sizin de çalışmış olduğunuz aracı sigorta firmanız olsun bütün anlaşmalar; eşyaların hasar görmesi durumu olsun, işi yarıda bırakma durumu olsun, işi vaktinde yetiştirememe durumu olsun, eşyalarınızın taşınmasında en ufak bir ziyan olsun ya da diğer bütün olumsuz haller olsun bunlar için kesinlikle bir aramızda sözleşme yapmaktayız. Diğer birçok firma sözleşme yapmadan, ağır yolu ile eski usuller gibi, sanki tabiri yerinde ise pazarda yumurta taşınacak gibi bir hizmet vermektedir. Ancak bizler sizlere Bursa Evden Eve Taşıma Hizmetleri olarak tüm anlaşmalar olsun ya da sözleşmeler olsun ağız yolu ile yapmayıp, kağıt üzerinde gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde dürüst ve yerinde bir hizmet almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Kategoriler: Uncategorized

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir