İnsanlık tarihi boyunca insanların belli bir bölgeden başka bir bölgeye taşınmasına etki eden belli başlı faktörler olmuştur. Günümüz içerisinde ise özellikle ülkemiz içerisinde genellikle insanların yaşadıkları konutları ya da iş yerlerini bırakıp başka yerlere taşınmalarını etkileyen belli başlı ekonomik ve sosyal nedenler bulunmaktadır. Bu taşınma işlemleri sırasında insanlar eşyalarının herhangi bir şekilde zarar görmeden güvenli bir şekilde taşınmasını istemektedirler. Bundan dolayı her firmaya güvenmemektedirler. Bizler yıllardır nakliyat sektörü içerisinde hizmet vermekte olan köklü bir firmayız. Firmamız içerisinde sahip olunması gereken bütün belgelere ve lisanslara sahibiz. Ayrıca müşterilerimizin güvenini sağlamak adına Bursa evden eve taşıma işlerini gerçekleştirirken bazı ayrıcalıklar sunmaktayız.

Firma Olarak Sunmakta Olduğumuz Avantajlar ve Görev Sahamız

Bursa evden eve nakliyat firması olarak bizleri tercih eden müşterilerimizin güvenini kazanmak adına taşıma işlemleri sırasında eşyalarını çok güvenli bir şekilde paketleyerek herhangi bir şekilde kırılma ya da yamulma durumuna izin vermemekteyiz. Bununla birlikte firma olarak müşterilerimizin eşyalarına taşıma işlemleri sırasında bir zarar gelmesi durumunda bu ürünlerinin ödemelerini kendilerine güvenli bir şekilde yapabilmekteyiz. Bursa kenti içerisinde hizmet vermekte olan bir firma olmamızdan dolayı siz değerli müşterilerimizin Bursa kenti içerisinde hangi ilçede yaşarsanız yaşayın sizlere hizmet verebilmekteyiz. Ayrıca taşıma işlemlerimiz hem şehir içi hem de şehir dışı olmak üzere gerçekleşmektedir.

Firma Olarak Nakliyat Ücretlerimiz

Bursa evden eve taşımacılık sektörü içerisinde sizlere vermiş olduğumuz bu hizmetlerimizin fiyatlandırılmaları yapılırken genellikle şehir içi ve şehir dışı olmak üzere iki farklı fiyat çizelgesi sunulmaktadır. Şehir içi fiyat çizelgemiz 500 TL gibi bir ücret ile başlamaktadır. Şehir dışı fiyatlarımızın ise 1000 TL gibi fiyatlarla başladığını söyleyebiliriz.