Bursa Evden Eve Nakliye olarak, taşınma söz konusu olduğunda bursa da her zaman akla gelen ilk firmadır. Konum olarak da bursanın merkezinde bulunması itibari ile hem kolay ulaşılması hem de merkezi yerde bulunması büyük avantaj sağlamaktadır. Bursa evden eve taşımacılık işi arıyorsanız bu bizim işimiz.

Bursa Evden Eve Taşıma Vizyonu;

Taşımacılık ve evden eve nakliye işinde en önemli vizyonumuz, çözüm odaklı olmak ve müşteri memnuniyeti yüksek seviyede olan bir firma olmaktır.  Önceliğimiz taşıma işinde garantili iş ve temiz işçiliktir. Müşterilerimiz ile sürekli koordine içerisinde olarak, onlara hem istekleri ve talepleri doğrultusunda cevap vermek, hem de talep ve beklentilerini karşılamak için çalışmaktayız. Bu doğrultuda müşterilerimizin şikayetlerini de en aza indirmek için sürekli çalışıyoruz. Ayrıca, kurumsal bir yapıya sahip olan firmamız müşteri memnuniyeti için ilerleyen dönemlerde de müşteri hizmetleri birimi kurmak için de yoğun çaba harcamaktadır.

Bursa Evden Eve Taşıma Personel Özellikleri;

Bursa Evden Eve Nakliyat şirketimizde çalışan tüm personellerimiz taşımacılık konusunda gerekli tüm eğitimleri almış ve işinde deneyimlidir. Ayrıca, işinde temiz, titiz ve tecrübeli personellerdir. Firmamız nakliye işinde yeni gelişen teknolojileri de sürekli olarak takip etmekte ve bu konuda fuarlar ve seminerlere katılım sağlanmaktadır. Taşımacılık sektöründe şirketimizde kullandığımız tüm ekipmanlardan yüksek performans ve uzun süreli hizmet almak için sürekli olarak periyodik bakımları yapılmaktadır. Taşımacılık konusunda yüksek seviyede performans ve uzun süreli bir hizmet almak istiyorsanız, mutlaka firmamız gibi taşımacılık ve nakliye konusunda uzmanlaşmış firmalardan hizmet almanız önemli bir noktadır. Ayrıca firmamız talep edildiğinde şehirler arası nakliye ve yük taşıma işi ve evden eve nakliye işi de yapmaktadır.