Taşıma sektöründe yıllardır bursa ilinde hizmet vermekteyiz ve nakliye işi denildiğinde ilk akla gelen firmayız. Şehirler arası taşıma ve nakliye işleri itina ile ve titizlikle yapılmaktadır. Bursa Evden Eve Taşıma olarak şehrin merkezinde bulunmamızda bu sektörde büyük avantaj sağlamaktadır.

Bursa Evden Eve Taşıma olarak önceliklerimiz;

Sektördeki önceliğimiz kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetidir. Sonuç ve çözüm odaklı olmak, müşteri memnuniyetini yüksek seviyede tutmak şirketimizin vizyonudur. Önceliğimiz taşıma işinde garantili iş ve temiz işçiliktir. Müşteriler ile sürekli iletişim içerisinde olarak, onlara istekleri ve talepleri doğrultusunda cevap vermek, talep ve beklentilerini karşılamak için çalışmaktayız. Müşteri şikayetlerini minimize etmek için sürekli olarak çalışıyoruz.

Bursa Evden Eve Taşıma Çalışanı;

Bursa Evden Eve Nakliyat şirketimizde çalışan tüm çalışanlarımız nakliye ve taşımacılık konularında tüm eğitimleri almış ve bu sektörde deneyimli çalışanlardır. Ayrıca, bu işte temiz, titiz ve tecrübeli personellerdir. Bursa evden eve taşımacılık firmamız nakliye işinde yeni gelişen tüm teknolojileri de yakında takip ederek gelişimini sürdürmektedir.  Bu konuda tüm fuarlar ve seminerlere katılım sağlanmaktadır. Taşımacılık sektöründe şirketimizde kullandığımız tüm ekipmanlardan yüksek performans ve uzun süreli hizmet almak için sürekli olarak periyodik bakımları yapılmaktadır. Taşımacılık konusunda yüksek seviyede performans ve uzun süreli bir hizmet almak istiyorsanız, mutlaka firmamız gibi taşımacılık ve nakliye konusunda uzmanlaşmış firmalardan hizmet almanız önemli bir noktadır. Ayrıca merkezi bursa da bulunan firmamız talep edildiğinde şehirler arası nakliye ve yük taşıma işi ve evden eve nakliye işi de yapmaktadır. Bazı mevsimlerde taşınma sektöründe canlılık yaşandığından firmaların bu taleplere yetişmesi bazen zor olmaktadır. Ancak, Bursa da köklü olan firmamız için bu durum yaşanmamaktadır.