bursa evden eve nakliye

Bursa Evden Eve Taşıma

İnşaat, yapı ve mobilya sektörünün hızla büyümesi, kalitenin yükselmesi , artan talepler ile birlikte , Evden Eve Taşıma Nakliyat sektörü ihtiyaç haline gelmiştir. Bursa Evden Eve Nakliyat olarak, kendilerini ispat etmiş olan firmalar, Teknolojik ekipman, araç ve profesyonel ekipleri ile birlikte standartların üstünde, kaliteli ve güvenli hizmetler sunarak, müşterilerini memnun etmektedirler.

Zor ve yorucu olan Ev Taşıma işi, Çağımız teknolojisinin sektöre sunduğu ekipmanlar ile birlikte artık zor olmaktan çıkmıştır. Müşterilerimize Bursa Evden Eve Taşımacılık firması olarak, Sigorta güvenceli Profesyonel kaliteli hizmet sunabilmek için çalışmalarımız ara vermeden hassasiyetle devam etmektedir.

Bursa Evden Eve Nakliyat olarak, Asansörlü Taşımanın kolaylıkları ile eviniz yüksek katlarda olsa dahi , Eşyalarınıza hiç bir zarar gelmeden güvenli bir şekilde taşımanızı sağlamaktayız. Şirketimiz bünyesinde 27. kat yüksekliğine kadar hizmet veren, En son model Asansörlü araçlarımız mevcut olup, bizi tercih edecek olan saygı değer müşterilerimiz, bu hizmetlerimizden de faydalanmaktadır.

Deneyimli personelimiz , Evden Eve Taşıma da kaliteli malzemeler kullanarak, ambalajlama, streçleme, kolileme, yükleme ve depolama, gibi hizmetlerini güvenli ve sorunsuz bir şekilde halletmektedir.

Bursa Evden Eve Taşıma firmamızın gönderdiği Ekspertiz görevlimiz, Eşyanın bulunduğu eve gelerek koşullar hakkında müşterilerimizi bilgilendirmektedir.
Taraflar arasında anlaşma halinde sözleşme yapılarak, belirtilen günde ekibimizin taşınacak eve gelmesi ile birlikte , eşya taşıma işlemine başlanmaktadır.

20 yılı aşkın bir suredir, tecrübe, deneyim ve birikimleri ile firmamız Bursa Evden Eve Taşımacılık, Ak Sigorta acentesi aracılığı ile Eşyalarınızı güvence altına alarak. değerli müşterilerimizin haklarını sonsuz korumaktadır. Deneyimli uzman ekibimize sunduğumuz teknolojik ekipmanların eşliğinde, full araç, kaliteli ambalaj desteğimiz ile birlikte, müşterilerimizin eşyalarını, keyifli bir taşıma ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Bursa Evden Eve Nakliyat olarak Ev Taşıma işlerinizi, K3 yetki belgeli firmalar tarafından yapılmasına özen göstermenizi tavsiye ederiz.

Evdeki eşyaların kaliteli malzemeler kullanarak, ambalajlanıp kalın balonlu naylonlar ile paketlenmesine çok önem verilmesi gerekmektedir. Hassas eşyaların da kırılma çizilme ihtimallerine karşı, ayrı bir hassiyet gösterilmesi gerekmektedir.

Şirketimiz Bursa Çetintaş Evden Eve Nakliyat , sektöründe lider firmalar arasında önemli bir yer edinerek , müşterilerine üst düzey kaliteli hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Şirketimiz ayrıca ofis, işyeri, fabrika, hotel, hastane, okul, kamu daireleri, holding şirket, gibi çok daha geniş bir alanda faaliyet göstermektedir.

Müşteri memnuniyetini hedefliyen firmamız, Bursa Evden Eve Taşımacılık sektöründe emin adımlarla büyüyerek hizmetlerine sorunsuz bir şekilde devam etmektedir. 
Bursa il ve ilçeleri başta olmak la beraber şehirler arası, deneyimli personel, teknolojik ekipman destekli son model araçlarımız ile her zaman değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir