Taşımacılık sektörü içerisinde son dönemler içerisinde çok sayıda firmanın piyasa içerisinde bulunduğunu sizlere söyleyebiliriz. Lakin taşımacılık hizmetinden faydalanmak isteyen kişiler hangi firmalara güvenecekleri konusunda büyük bir tereddüt içerisindedirler. Bundan dolayı firma olarak bizler müşterilerin bu güvensizlik algılarını kırabilmek adına çeşitli hizmetler sunmaktayız. İlk olarak müşterilerin Bursa evden eve nakliyat hizmetinden faydalanacakları zaman bizlere emanet etmiş oldukları kürdanlarını dahi garanti içerisine almaktayız. Bununla birlikte kırmış olduğumuz bir ürünü gizlemek yerine bu ürünü direkt olarak hasar olarak kaydederek işlem sonrasında müşterilerimize ürünün değeri kadar bir ücret ödemekteyiz. Bunlarla birlikte piyasa içerisinde her daim yeniliklerin peşinde koşmaktayız.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bursa evden eve taşıma sektörü içerisinde fiyatlandırma konusunda net bir değerin olduğunu sizlere söyleyemeyiz. Lakin bu hizmetimiz çeşitli fiyat aralıkları içerisinde gerçekleştirilmektedir. Hizmetimizden faydalanmak isteyen kişiler Bursa kentinin Mudanya, Gemlik ya da Büyükorhan gibi hangi ilçesinde yaşamakta olurlarsa olsunlar hizmetlerimizden faydalanabilmektedirler. Bununla birlikte firma olarak siz değerli müşterilerimizin taşıma işlemlerini şehir içi ya da şehir dışı hangi seçenek içerisinde yaptığına göre bir fiyat çizelgesi çıkardığımızı sizlere söyleyebiliriz. Şehir içerisinde minimum olarak fiyatlarımız 500 TL gibi bir değer içerisinde başlamaktadır. Bunun dışında şehir dışı içerisine gerçekleştireceğimiz taşıma işlemleri genellikle ortalama olarak 1500 TL gibi fiyatlar içerisinde gerçekleşmektedir.

Evden Eve Nakliyat İçin İletişime Geçmek

Bursa evden eve taşımacılık konusunda firmamızdan hizmet almak isteyen kişilerin bizlerle iletişime geçmek için kullanmaları gereken seçenekler mevcuttur. En sık ter5cih edilmekte olan seçenek firmamızın kullanmakta olduğu sabit telefon hatlarını arayarak iletişime geçmeniz halinde arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde sizlerin nakliyat işlemlerini çözüme kavuşturmak adına sizlerle iletişime geçeceklerdir.